Ar-Ge çalışmaları olarak asli amacımız otomotiv teknolojilerini ve yeniliğini geliştirmeyi hedefleyen Ar-Ge yaklaşımı ile yapmaktır.

Ar-Ge faaliyetlerimiz mevcut ürünlerimizde gerek yeni tasarımlarda gerekse numune bazında çalışmalarımızda yüksek teknolojik vasıtaları kullanarak belirlenmiş ve tüm birimleri kapsayan bir proje mantığı ile yapılmaktadır. Öyle ki bu proje mantığı Planlama-Satınalma-Üretim ve Montaj birimlerinin ISO 9001 çerçevesinde yol haritasının yansıtmaktadır.

Faaliyet kalemlerimiz olarak; Ürünlerin yarı mamul, operasyon, montaj resimlerinin çizilmesi ve de bu ürünlerin üç boyutlu animasyon çalışmalarının yapılmasıdır.

Ayrıca yeni tasarımlar veyahut numune bazında yapılacak ürünlerin Alüminyum kokil, dövme, model maça kalıpları, plastik enjeksiyon ve mum enjeksiyon kalıpları bizzat bünyemiz tarafından tasarlanıp CNC tezgahlarımızda işleyip imal etmekteyiz.

Böylece Ar-Ge de yetkinlik kazanıp ülkemize, firmamıza ve çalışanlarımıza faydalı olmak krizlerden etkilenmeyip refah seviyesini yükseltmeyi amaçlamaktayız.

İletişim
Whatsapp